Vlag NoordscheschutHelptekst

 




Direct naar:
Stelling van de maand
Agenda
Kunst & Cultuur N'Schut
De Schutsborgh
De Cirkel
CommissieFeestweek
De Schutse Bengel
In de media
Links naar andere sites
Gastenboek
Rusland Kinderhulp N'Schut
Zwarte Dijkje

Bent U al lid van Plaatselijk Belang Noordscheschut?



Initiatiefgroep smederijen

De initiatiefgroep van de smederij Noordscheschut is als volgt samengesteld:

Naam Adres Tel. nr. Email
Lennard Krösscheld Drostenraai 39B 06-51162600 lennardkros@kpnplanet.nl
Ko Mager Hoveniersland 62 0528-342564 kmager2005@hotmail.com
Jacquelien de Vries van der Sluisweg 19 0528-344245 vri00451@planet.nl
Ally Fieten Noord 249 0528-343957 info@Fieko.nl
Jan Stoefzand Jan Stoefzand 0528-342872 stoef001@planet.nl
Janine Slot Zwarte Dijkje 2H 0528-261614 janinesteenhuis@home.nl
Sake Tichelaar Noord 154 0528-342929 s.tichelaar@home.nl
Pim Boer Mr. Kosterweg 46 0528-342420 info@hetminiatuurtje.nl
Hilbert Zilverberg Drostenraai 23 0528-343270 hzilverberg@telfort.nl
Arie Burggraaf Coevorderstraatweg 16 0528-344028 arie.burggraaf@planet.nl
Wilbert van Houten Gem. Hoogeveen   W.A.van.Houten@hoogeveen.nl
Annette Bartels Gem. Hoogeveen   A.Bartels@hoogeveen.nl

 

 

 

 

 

 

 


Klik op het vraagteken voor informatie over de werking van de website